תוכניות שנתיות

כאן ניתן לרכוש סדנאות וקורסים שונים עבור מוסדות, ארגונים ומסגרות חינוך פורמאליות ובלתי פורמאליות.

פרויקט שנתי- הקמה וליווי לגינת ירק למוסדות חינוכיים וגני ילדים

ההכרה בכך כי המזון אותו אנו אוכלים אינו מגיע באריזות הסופר שהילדים מכירים אלא מתוך עמל כפיים ונדיבותם של האדמה והטבע יכולה להוולד רק מתוך לקיחת חלק פעיל בגידול מזון והירקות. מוסדות חינוך רבים מנסים לבצע גידולים במרחב החיכוני ללא הצלחה מתמשכת לאורך זמן. 

בסדנה זו אנו מציעים, ליווי והקמת של ערוגות ירק בעבודה משותפת של שתילה וזריעה עם הילדים, הדרכה וליווי של הצוות החינוכי  וביקור מספר פעמים לאורך השנה לשם מעקב, פיתרון בעיות העולות בשטח ומתן מענה לצוות החינוכי של כלים מעשיים לעבודה בגינה עם הילדים.הפרויקט כולל: סדנאת עבודה להקמת גינת הירק – חיבור מערכות השקייה- סדנאת עבודה מודעות וגינון טיפולי לצוות החינוכי- ליווי שנתי ומענה טכני.

  

מפגשי גינון טיפולי לנוער, לילדים ולאוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים.

דרך הידיים מפעילה תוכניות גינון טיפולי בהתאמה למסגרות שונות וקהלי יעד. 

קורס הכשרה בגינון ועבודה מודעת
לבני נוער

אנו מספק לנוער את ההזדמנות לקחת חלק מתוך צוות עבודה איכותי ומשמעותי. ללמוד לעבוד בתוך מסגרת, לקבל כלים מקצועיים בתחום הגינון (כאפשרות לשילוב תעסוקתי) לחוות תהליך של לקיחת אחריות על סביבת חייהם והפקת תוצרים של נוי וגינון למוסד החינוכי ברמה גבוה וזכייה בחוויה מוצלחת של נתינה, עשייה והשפעה על עולמם.

מה התוכנית כוללת?

גינון ברמה איכותית עבור המוסד החינוכי-קורס גינון מקצועי לנערים- סדנאות עבודה מודעת- מסגרת התנדבותית ולקיחת אחריות על סביבת חייהם- תוצר סופי משמעותי ומספק.

העשייה, ההגשמה והיכולת לממש ולשנות היא המפתח לחיים עצמאיים ומספקים! מטרת הקורס הינה להעניק לנערים מפתח זה- הטומן בחובו תחושת ערך עצמי, מסוגלות ורצון להשפיע טוב על סביבתם.

* התוכנית תבנה בהתאמה

לפרטים נוספים

סלע מרום

052-2215889

[email protected]

 

סלע מרום

052-2215889

[email protected]

 

 

 

שינוי גודל גופנים