סדנאות וימי העשרה

תכנית דרך הידיים, מבוססת על ההבנה, כי כישורי העשייה, ההגשמה והיזמות הם המפתח ללקיחת אחריות וליצירת מציאות מתבקשת. אנו משלבים כייף, התנסות, עבודה ויצירה יחד עם למידה חוויתית של עקרונות לחיים בתחום העבודה המודעת.

המשתתפים בסדנאות בהם אנו פועלים, זוכים לרכוש מיומנויות באמצעות עבודות הידיים והגינון. כגון: ניהול אנרגיה, חשיבה אסטרטגית מקיימת, הגשמת מטרות, סבלנות והקשבה, הכלת תהליכים, השתלבות בעבודת צוות, יכולות נתינה וקבלה ומודעות עצמית- תחומים אשר משתקפים בעבודתו של כל אדם, בכל רקע וגיל.

סדנאות והעשרה לצוותי הדרכה וטיפול

כצעד משלים לעבודתנו זאת, תוכלו למצוא בין שלל הסדנאות שאנו מציעים, גם מערך סדנאות המיועד לצוותי ההדרכה והטיפול. זאת על מנת לאפשר לצוות המטפל והמחנך לטפח כישורי עבודה מודעת, לקבל כלים מעשיים לעבודה טיפוית, יעילה ונכונה יותר ולהתחבר לחדוות העשייה ולאצורות הטמונים בה.

סדנאות וימי גיבוש לצוותי עבודה

העבודה האיכותית ביותר נעשית כאשר קיימת חדוות עשייה. על מנת שצוות עובדים יעבוד טוב ביחד, יתקשר היטב, יפעל בסנכרון, בתפוקה גבוה יחד עם אוירה נעימה, ותחושה אישית של מימוש עצמי ומרחב לצמיחה של כל עובד ועובד, יש צורך לצאת לרגע מהמסגרת היומיומית ולהביט ממבט על על שגרת עבודתנו, לרכוש כלים לעבודה מודעת ולהתמלא שוב אותה חדוות עשייה יקרת ערך.

סדנא חוויתית ומפגש עם הטבע לצוותי עבודה 

העובדים עייפים? האוירה במשרד מנוקרת? זה הזמן להוציא את הצוות לזמן של התאווררות, של עבודה משותפת, של למידה חוויתית וייחודית והרצאה מרתקת בנושא העבודה המודעת.

עבודה מודעת ככלי לניהול זמן ואנרגיה

כל עשייה מתחילה בפניות ותשומת לב. בתוך חיים עמוסים בגירויים ותחומי אחריות אנו מוצאים עצמנו מתעייפים מהר ולא מצליחים להגשים את מה שחשוב לנו באמת. בסדנא נלמד מהי האנרגיה העומדת ברשותנו וכיצד לנהל אותה נכון.

עבודה מודעת וחשיבה מקיימת 

קיימות היא לא רק מילה מתחום איכות הסביבה. קיימות היא היכולת לעשות בהרמוניה, להגשים מטרות מדויקות וליקצור פירות לאורך זמן. בסדנא נלמד כיצד להכניס את הקיימות אל תוך חיינו האישיים ולמרחב עבודתנו.

עבודה מודעת ככלי טיפולי וחינוכי 

הסדנאות מיועדות לצוותי חינוך וטיפול, במהכם נגלה את חשיבותה של העבודה והמלאכה ככלי להחלמה, התעצמות והתפתחות אישית. ונקבל כלים ליישום יתרונות העבודה בתהליך הטיפולי והחינוכי.

לפרטים נוספים

סלע מרום

052-2215889

selamarom@gmail.com

 

סלע מרום

052-2215889

selamarom@gmail.com

 

 

 

שינוי גודל גופנים